TERRACO PAKET SİSTEMİ

08 Oca / TERRACO PAKET SİSTEMİ

Yorum:
Yorum: 0
Etiketler: There is no tags

Terraco Paket Sistemi

Ecotherm Isı Yalıtım Levhası 

Ecotherm ısı yalıtım paketi levhaları 16-30kg/m3 yoğunlukta EPS, 28-32 kg/m3 yoğunlukta XPS ve 80-150 Kg/m3 yoğunluk aralığında Taşyünü levhalardan oluşmaktadır.Yalıtım levhaları TS925 standardına uygun olarak yalıtım paketi içerisinde istenilen kalınlıkta teslim edilmektedir.

 

ISI YALITIM DÜBELLERİ

EcoTherm yalıtım sistemi içerisindeki yalıtım dübelleri plastik ve çelik çivili olmak üzere yüzey durumuna göre tuğla, gazbeton ve OSB dübellerinden oluşmaktadır.

 

DONATI FİLESİ

Terraco EcoTherm Yalıtım Sistemi için tasarlanan donatı filesi, üstün alkali dayanımlı, E-Glass, 160 gr./m2 ağırlıkta, çekme mukavemeti >2000 N/5cm2 değeri ile yalıtım sistemi üzerinde almaktadır.

 

ÇİMENTO AKRİLİK ESASLI ISI YALITIM LEVHA SIVASI

Styrobond DP HB, dış cephe ısı yalıtım uygulamalarında kullanılan ısı yalıtım levhalarında sıva katı oluşturmak amacı ile geliştirilmiş çimento-akrilik esaslı lif katkılı 10-15mm.’ye kadar olan yüksek kalınlıklardaki uygulamalar için tasarlanmış, özel bir sıva malzemesidir. Styrobond DP High Build esnek, buhar geçişine elverişli olup çatlama ve dökülme yapmaz.

 

STYROBOND FM (Fiber Modified)

Styrobond FM, ısı yalıtım sistemlerinde sıva katı oluşturmak amacı ile FİLESİZ UYGULAMALAR için tasarlanmış ve özel olarak geliştirilmiş çimento-akrilik esaslı lif katkılı, esnek bir sıva malzemesidir. Styrobond FM aynı zamanda yalıtım sistemlerinde kullanılan donatı filelerinin, levha üzerine sabitlenmesi amacı ile de kullanılır. Esnek, buhar geçişine elverişli, çatlama ve dökülme yapmaz. Özellikle file uygulamalarında güçlük yaşanan köşe dönmelerinde bölgesel çözüm için kullanılabilir.

Yazi icerisinde etiketler bulunamadi


No comments yet

Yazi Sonu.

Vaizoğulları İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.

 


SEO Powered By SEOPressor