Dış Cephe Mantolama Bursa

29 Kas / Dış Cephe Mantolama Bursa

Yorum:
Yorum: 0
Etiketler: There is no tags

Dış Cephe Mantolama Bursa

Dış cephe mantolama bursa da yani ısı yalıtımı dediğimiz xps/eps/taşyünü vs. gibi malzemelerle yapılan uygulamalar Bursa ilimizde 5 CM Levhalarla ve özellikle paket sistem ürünlerle yapılmalıdır.

Müşterimizin genelinde oluşan kanı, “4 CM yeterli, veya 3 CM yeterli” gibidir.

Unutmayınız ki, tuğla arası eps dahi olsa yapı elemanında, yeterli değildir. Birim fiyat olarak katsayıyı çok etkilemiyeceğinden ve epsde kalınlık arttıkça faydasını siz göreceğinizden dolayı mutlak suretle 5 CM yapılmalıdır.

Sebebi ise, İzoder isimli kısaca yalıtımcılar derneği Bursa ilimizde iklim değerlerini göz önüne aldığında ve etken hesaplamalar yaptığında bu sonuca varmıştır.

Detaylı bilgi için firmamızı arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Mantolama Uygulama Firmaları Bursa

Bursa’da çeşitli odalara kayıtlı 600’e yakın firma vardır. Bunlara gayri resmi uygulama yapan gerek sosyal güvenlik sigortası olmadan gerekse açıktan iş yapan şahıslar dahil değildir.

Dolayısıyla, bu anlamda çok fazla şikayetler firmamıza gelmektedir. Sizlerde kaliteli hizmet almak için şirketleri tercih edin. Yapı fuarlarını ziyaret edin. Ucuz fiyatlar ve ucuz birim fiyatlar araştırmak yerine, ihtiyaçlarınızı belirleyip, kaliteli hizmet nasıl alınır bunu araştırın.

Bazı şahıslar/firmalar birim fiyatlarını düşük gösterip, yapınızın metrajını 2 katı daha fazla hesaplayabilir, bunun sonucunda birim fiyatı yüksek sandığınız firmalar size daha  uygun fiyat verebilir.

Yazi icerisinde etiketler bulunamadi


No comments yet

Yazi Sonu.

Vaizoğulları İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.

 


SEO Powered By SEOPressor