İnşaat

21 Tem / İnşaat

Yorum:
Yorum: 0
Etiketler: There is no tags

İnşaat

inşaat bursa

İnşaat


İnşaat

Firmamız Bursa ‘da İnşaat Projelerini titizlikle gerçekleştirmekte ve teslim etmektedir.
Bir mimarlık terimi olan inşaat, belli bir bölgedeki bina veya yapının oluşturulma aşamasıdır. inşaat aslında pek çok işin aynı anda yürütüldüğü bir aşamadır. Normalde işi proje yöneticisi, tasarım mühendisi veya proje mimarı tarafından yönlendirilen inşaat yöneticisi yönetir. İzored ise tüm bu bağlaçları bir arada toplayarak sizin adınıza projelerinizi yönetmekte ve size anahtar teslim olarak projenizi hazırlanmaktadır.

Yapı çeliği ise betonun kaymayacak şekilde birleştirilmesi ile elde edilen ve dış kuvvetlere karşı oldukça dayanıklı olan Yapı malzemesi olarak tanımlanabilir.Betonarmenin içindeki bileşenlerden donatı çelik vb. çekmeye, beton ise basınca çalışır.

Donatı, Yapı elemanının içerisine yerleştirilmiş betonun mukavemetini arttıran çelik çubuklara denir. Betonun çeliği iyi bir şeklilde sarması için kalıplar ile çelik arasına pas payı denilen aralıklar bırakılmalıdır.

Çelik Betonarmede kullanılacak çelikler ise şöyle sıralanabilir..
Yuvarlak çubuklar, Tor çeliği, Hasır çelik, Burmalı çelik, Düğümlü beton çeliği vb.

Betonarmenin Faydaları
Yangına karşı iyi bir koruyucudur ekonomik ve uzun ömürlüdür in saat yapımı kolay ve süratlidir Aşınmaya karşı dayanıklıdır Haşare böcek vb.barındırmaz Kuru beton elektrik geçirmez Depreme dayanıklıdır istenilen şekil kolayca hazırlanabilir. Firmamız bir yapının ihtiyaç duyduğu bütün betonarme gereksinimlerini karşılamaktadır.

Örneğin; Kalıp, Demir, Beton, Tuğla(Bims/Ytong), Kaba Sıva, İnce Sıva, Alçı, Boya, Mantolama-Isı Yalıtımı, Asma Tavan, Alçıpan Bölme, Peyzaj, Drenaj, Taş Kaplama, Seramik, Fayans gibi..

Yazi icerisinde etiketler bulunamadi


No comments yet

Yazi Sonu.

Vaizoğulları İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.

 


SEO Powered By SEOPressor